GEFCO Türkiye, Çayırova’da Gümrüklü Depo Açtı Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

2010-2014 arasında Avrupa’da motosiklet sektörünün en iyi servis sağlayıcısı seçilen GEFCO, “Çayırova Motosiklet Lojistik ve Dağıtım Merkezi”nin gümrüklü depo açılışını yaptı.

GEFCO Türkiye, Türkiye’deki ikinci gümrüklü alanını Çayırova’da açtı. Toplamda 5 bin m2 olan gümrüklü alan, Derince Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı motosiklet ihtisas gümrüğü olarak faaliyete geçti. GEFCO Türkiye, yeni deposunda sanayi üreticileri ile beraber özellikle motosiklet sektörüne yönelik hizmet sunuyor. GEFCO, bu yeni depoda son sistem el terminalleriyle anında stok yönetimi sağlıyor.

GEFCO bu yeni depoda motosiklet sektörüne özel olarak Türkiye’nin her yerine özel liftli araçlarla bayii teslimatlarını gerçekleştiriyor. Toplamda 10 bin m2’lik bir alanı kaplayan ve Çayırova-Kocaeli’nde yer alan yeni deponun 5 bin m2’si ise serbest depo olarak planlanmış ve Nisan’ın ortasında faaliyete başlamıştı.

GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Zafer Özkök, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Çayırova’da yer alan yeni gümrüklü depomuz, motosiklet sektörünün uzun zamandır beklediği bir yatırımdı. GEFCO olarak ‘2 tekerlekli’ sektörün tüm lojistik ihtiyaçlarına tek bir merkezden en son teknoloji ile çözüm üretebiliyoruz. Uluslararası nakliye, gümrüklü depolama, lojistik depolama, gümrükleme hizmetleri ve tüm Türkiye’deki bayi teşkilatlarına teslimat gibi. Bu sayede müşterilerimizin lojistik stratejilerini güçlendirmeyi ve rekabetçiliklerini artırmayı hedefliyoruz. “


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next