Turkcell, Anadolu’daki şirketleri Teknolojiyle Buluşturuyor Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Turkcell, Anadolu’daki şirketleri teknolojiyle buluşturuyor

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının 2014’teki ikinci durağı Antalya oldu.

Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine t

eknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna devam ediyor. Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşümü yaşamak isteyen şirketlerle birebir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonların ikincisini Antalya’da gerçekleştirdi. Şirketlerin başarısına teknolojiyle destek olmak için başlattığı turda, şimdiye kadar 21 ilde 5 binin üzerinde kurumsal müşterisiyle buluşan Turkcell, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlatıyor.

Süreyya Ciliv: “Şirketinizi daha iyi yönetebilmek için geleceği iyi okuyun”

Antalya Sanayi ve Ticaret Odası (ATSO) Başkanvekili Ethem Tayfun Tavukçu’nun açılış konuşmasıyla başlayan organizasyon, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv’in  “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” başlıklı konuşmasıyla devam etti. Ciliv yaptığı konuşmada; “Turkcell olarak şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak en önemli hedeflerimizden biri. Anadolu’daki şirketlerin, maliyetleri düşüren, gelirleri artıran çözümlerimizi kullanarak başarıya hızlı ulaşmasını istiyoruz. Çünkü yenidünyada şirketlerin ayakta kalabilmesinin ancak teknolojik inovasyonla mümkün olabileceğini biliyoruz. Yönetici ve iş adamı olmak arasında fark var. İş adamının en önemli özelliği geleceği iyi okumak ve şirketini ona göre konumlandırmak.  Başlattığımız ‘İş’te Teknoloji Hamlesi’ ile de şirketlerin büyümesini, Türkiye’nin dünya klasmanında bir üst lige atlamasını hedefliyoruz. Her an her yerden teknolojik altyapıya erişim olanağı sağlayan çözümlerimizi kullanan tüm şirketler inanıyorum ki rekabet güçlerini ve verimliliklerini çok hızlı bir şekilde artıracak. Ülkemizin turizm sektöründeki gözbebeği Antalya’yı da bu teknolojik dönüşümü en hızlı şekilde sistemlerine entegre ederek, ekonomimizin en önemli damarlarından biri olma yönündeki iddiasını sürdürecek illerimizden biri olarak görüyorum” dedi.

Selen Kocabaş: “Ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir yaklaşım sunuyoruz”

Yeni iş modelleri hakkında katılımcıları bilgilendiren Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, şunları kaydetti: “Turkcell, Antalya’daki kurumsal müşterilerine ‘İş’te Teknoloji Hamlesi’ ile ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir yaklaşım sunuyor. Farklı sektörlerden yüzbinlerce müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, kamudan medya ve finansa, enerjiden lojistiğe, perakende, inşaat ve sağlık sektörlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak 5 temel alan belirledik: Yeni iş modelimizde ‘Yönetim’, ‘Pazarlama’, ‘İşbirliği’, ‘Bulut ve Bilişim Teknolojileri’ ve ‘Network’ alanlarının her birine özel setler oluşturduk. Bu setlerimizin içinde her boyutta şirketin hedeflenen ihtiyacını karşılayacak çözümlerimiz bulunuyor.”

Turkcell’in işverenlerin ve şirket çalışanlarının hayatını kolaylaştıran, iş hayatına renk katan kurumsal mobil uygulaması “İşteMobilim”le ilgili ilk kez Antalya’daki toplantıda bilgi veren Kocabaş, “Bu kurumsal uygulama ile şirket çalışanlarının sürekli kullandığı ürün kataloğu, müşteri portföyü, bayii portföyü İşteMobilim’den yönetilerek, tüm çalışanların bu bilgilere erişimi sağlanacak. Şirketler günün mesajını, duyurularını paylaşacak  ve anketlerle şirket çalışanları ile etkin iletişim kuracak. Şirket çalışanları, hem tüm çalışan bilgilerine, hem de müşteri bilgilerine, ihtiyaç olan her yerde her zaman erişerek işlerini hızlandıracak. Bunun yanı sıra, çalışanın günlük yaşantısını kolaylaştırmak için yemek menüsü, personel servisi, ilan panosu, bugün doğanlar, doğum günü hatırlatıcısı özelliklerini de sunuyoruz” dedi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next