Sahibinden.com Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Otomobil alım-satımında tüm servisler sahibinden.com Oto360’da 

sahibinden.com Oto360 ile otomobil alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan servislere tek bir platform üzerinden erişim imkânı sunuyor. Kullanıcılar; araç değerlemeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ve sıfır araçlarla ilgili bilgilere Oto360 platformu üzerinden kolayca ulaşabiliyor. Kullanıcı dostu tasarıma sahip platforma sahibinden.com mobil uygulaması, masaüstü ve mobil web sitesi üzerinden kolayca erişilebiliyor. 

Otomobil almak veya satmak isteyen kullanıcılar, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Oto360 sekmesini tıklayarak veya mobil uygulama ve mobil sitede yer alan 360 Servisler menüsünü kullanarak ihtiyaç duydukları servislere ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar Hasar Sorgulama servisiyle ilgilendikleri aracın plaka numarasını girerek hasar bilgilerine hızlıca erişebilir, Araç Değerleme servisiyle almak veya satmak istedikleri aracın özelliklerini girerek, aracın tahmini piyasa değerini kolayca öğrenebilirler. Oto Ekspertiz, Sigorta Teklifleri, Kredi Teklifleri, Araç Alım/Satım Rehberi gibi servislerin sunulduğu platformda sıfır araçlara yönelik araştırma da yapılabiliyor. Araç Alım/Satım Rehberi’nde ise süreçte dikkat edilmesi gereken tüm bilgiler tek bir sayfada kullanıcılara aktarılarak, kullanıcıların kafasındaki soru işaretlerine yanıt bulması hedefleniyor. 

sahibinden.com Oto360’ın kullanıcılara sağladığı faydalara dikkat çeken sahibinden.com Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “Oto360’ın araç almak veya satmak isteyen kullanıcılarımız için servis çeşitliliği ve güvenilir iş ortaklarını bir çatıda buluşturmasının yanında hızlı ve pratik kullanımı sayesinde vazgeçilmez bir kaynak olacağına eminiz” dedi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next