Otokoç Otomotiv'e Avrupa'nın En İyi Satın Alma Anlaşması Ödülü Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Otokoç Otomotiv’e “Avrupa’nın En İyi Satın Alma Anlaşması” ödülü

Otokoç Otomotiv, EMEA Finance’in düzenlediği “2018 Başarı Ödülü” (2018 Achievement Awards) kapsamında “Avrupa’daki En İyi Satın Alma Anlaşması” ödülüne layık görüldü.

Otokoç Otomotiv, ödülü 2018’de Avis Budget Group ile birlikte Yunanistan’ın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan Olympic Commercial and Tourism Enterprise’a yaptıkları yatırım ile kazandı. Proje finansmanı/satın almada en başarılı şirketlerin ve finans kurumlarının belirlendiği ödül töreni, uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile Londra’da gerçekleştirildi. Bu ödül törenine Otokoç Otomotiv adına Otokoç Otomotiv Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Dr. Önder Kutman katıldı. Kutman, tören sonrasında yaptığı değerlendirmede; Otokoç Otomotiv olarak uluslararası alanda almış oldukları bu ödülden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kutman, Otokoç Otomotiv’in uluslararası büyüme stratejisi doğrultusunda gerçekleştirdikleri yatırım kararının doğruluğunu tescillediklerini belirtti. Kutman, “Otokoç Otomotiv olarak, Avis Budget Group ile birlikte satın aldığımız operasyonu otomotiv ve araç kiralama alanındaki tecrübelerimizle daha da büyüteceğimize inanıyoruz’’ dedi.

“2018 Achievement Award ” ödülleri her yıl Avrupa, Ortadoğu ve Afrika piyasalarının proje finansmanı, birleşme, satın alma ve refinansman alanlarındaki en önemli araştırma/yayın gruplarından biri olan EMEA Finance tarafından düzenleniyor. Yapılan araştırmalar sonucunda her sene proje finansmanı,  satın almada en başarılı şirketler ve finans kurumları belirleniyor.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next