Aytemiz'de Üst Düzey Atama Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Aytemiz’de üst düzey atama

Aytemiz Akaryakıt Satışlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Bahadır Durusan getirildi. Durusan, yeni görevinde akaryakıt, Araç Yakıt Tanıma (AYT) ve madeni yağ satışlarından so- rumlu olacak.

Bahadır Durusan, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mühendislik eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde Pazarlama ve İşletme dallarında yüksek lisans eğitimi aldı.

Otomotiv, arama üretim ve tüketici finansmanı alanlarında tecrübe kazanan Durusan, daha sonra Shell’de Akaryakıt ve Madeni Yağ- lar Toptan Satışlar Bölge Müdürlüğü görevinde bulundu. Bu görev sonrasında akaryakıt sektöründeki çalışmalarına, Shell & Turcas ve Petrol Ofisi’nde Filo Kartları Müdürlüğü göreviyle devam etti.

2011-2014 arasında OMV Petrom Şirketinde Romanya Perakende Satışlar Müdürü olarak görev yapan Durusan, 2014- 2018 arasında da Orta Doğu, Körfez ülkeleri, Asya ve Kuzey Afrika’da Petrol şir- ketleri ve istasyonlarının otomasyon alt yapıları kuran RPS (Retail Petroleum Solutions) Otomasyon A.Ş de Genel Müdür olarak ça- lıştı. Bahadır Durusan, son olarak kurucu ortağı olduğu BODSAN Proje Yönetim Danışmanlık A.Ş ve Avrasya Filo A.Ş kapsamında Türkiye, Balkanlar ve Doğu Avrupa ülkelerinde akaryakıt satış ve dağıtım alanında ödeme sistemleri ile filo takip sistemleri projeleri- ni yönetti. Ayrıca perakende, ticari, akaryakıt dışı satışlar alanların- da da danışmanlık verdi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next