GEFCO ve BERGE Anlaşma İmzaladı Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

GEFCO ve BERGE anlaşma imzaladı

Tedarik zinciri hizmetlerinin global sağlayıcısı ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO Grubu ve İspanya'da multimodal lojistik hizmetlerinde lider bir oyuncu olan BERGÉ İspanya’nın lider bitmiş araç lojistiği firmasını kurmak üzere anlaşma imzaladı, ortaklık, Avrupa Komisyonu tarafından onaylandı. Komisyonun iki otomotiv lojistik devinin ortak girişimini onaylamasından birkaç gün sonra duyurulan anlaşmayla; BERGE GEFCO firması, 120 bin araç stoklanabilecek 3 milyon metrekarelik stok alanının yanı sıra 700 kamyon filosu, 100 araç vagonu ve 40 bin metrekare atölye alanı sunacak.

İki firmanın yarı yarıya sahip olduğu BERGE GEFCO S.L. şirketi (www.berge-gefco.com), müşteri tekliflerini ve yeni hizmetlerini geliştirmek için güçlerini İspanyol pazarında birleştirmek üzere yasal onayını aldı. Her iki grup arasındaki anlaşma onaylandıktan sonra, şirket 2 Ocak 2019’dan itibaren faaliyete geçti. Bu birleşmeyle şirket, İspanya nihai araç lojistik pazarında dinamik bir pazar lideri olacak.

BERGE GEFCO, iki ortak şirketin müşterilerine de geniş bir lojistik çözüm portföyü sunacak ve müşteriler sezonsallık etkilerini daha iyi yönetip, ortak kaynaklardan yararlanabilecekler. Yeni şirket, hız ve kaliteye artan ihtiyacı karşılamak için inovasyon üzerine odaklanarak operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler geliştirecek. Yeni şirket, hem yeni hem de ikinci el araçların bütün lojistik ihtiyaçlarını karşılayacak.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next