AYTEMİZ'den Akaryakıtta Self Servis Dönemi Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

AYTEMİZ’den akaryakıtta “self servis” dönemi

Sektörde şaşırtan hizmetleri, yenilikçi ve yaratıcı marka anlayışı ile rekabetten sıyrılarak fark yaratan Aytemiz, bir ilke imza atarak, en yaygın “self servis” yakıt alım hizmetini tüketicileri ile buluşturdu. Tüketicilerin, kendi araçlarına yakıtlarını tamamen kendilerinin doldurmalarına olanak sağlayan self servis hizmeti, kullanıcılarına zaman ve bütçe tasarrufu sağlayacak.

Başta ABD ve Avrupa olmak üzere, gelişmiş tüm ülkeler tarafından, uzun yıllardır akaryakıt istasyonlarında bu sistemin kullanıldığını ve Türkiye akaryakıt sektörünün de dünya standartlarında böyle bir hizmeti sunmaya başlamasının zamanının geldiğini belirten Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, üzerinde yapay zekayla plaka tanıma sistemi barındıran bu “kiosk teknolojisi”nin dünyada bir ilk olduğunu sözlerine ekledi. Eke, iki yıldır üzerinde çalıştıkları self servis hizmetini 30 istasyonda vermeye başladıklarını ve yaklaşık bir ay sonra da Türkiye genelinde 100 istasyona taşımayı hedeflediklerini açıkladı. Ayrıca, self servis hizmetini yurt çapında 40 ilde, 100 istasyonda başlatan ilk marka olmaktan dolayı, büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti. 

 

Self Servis fiyat avantajı da sunuyor

Eke, tüketiciye zaman tasarrufunun yanı sıra, fiyat avantajı da sunacak olan self servis hizmetine özel fiyat uygulaması da yapılacağını söyledi. Benzin ve dizel alımlarında kullanılacak “self servis yakıt fiyatları”nın, standart fiyatlardan daha düşük olacağını ifade eden Eke, “Self servis pompalarında tüketiciler fark edilir bir fiyat avantajından faydalanabilecekler. Bununla birlikte tüketicilerimizin zamandan tasarruf etmelerinin yanı sıra büyük kolaylık sağlayan ‘Araçtan Öde’ hizmetimize, BKM Express ile ödeme seçeneğini de ekledik. Bu kolaylığı sağlarken, pompalarda görev yapan çalışanların ise iş süreçlerinde hiçbir değişiklik olmayacak” dedi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next