sahibinden.com'da Trafik Sigortası ve Kasko Teklifleri Tek Tık Uzakta Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

sahibinden.com’da trafik sigortası ve kasko teklifleri tek tık uzakta

sahibinden.com hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. sahibinden.com; Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği iş birliği ile hayata geçirdiği hizmeti ile kullanıcılarına uygun fiyatlı trafik sigortası ve kasko tekliflerini tek bir sayfada hızlı ve kolayca değerlendirme konforu sunuyor. Kullanıcılar, Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. firması aracılığı ile sahibinden.com’da birçok farklı sigorta şirketi tarafından kendilerine özel sunulan kasko ve trafik sigortası tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun araç kasko ve trafik sigortasını satın alabiliyor. Tüm sahibinden.com üyeleri, otomobil, SUV ve motosiklet için geçerli olan bu hizmeti, sahibinden.com’un web sitesi, mobil sitesi ve mobil uygulamaları aracılığıyla kullanılabiliyor.

Bu hizmetten yararlanabilmek için kullanıcıların, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Araç Sigorta Teklifleri menüsünden önce kendi bilgilerini ardından da sigorta teklifi almak istedikleri aracın bilgilerini girmesi gerekiyor. Telesure tarafından kendilerine özel hazırlanan 20’den fazla sigorta firmasından alınan teklifleri tek bir sayfada karşılaştıran kullanıcılar, istedikleri sigorta seçeneğini kolayca satın alabiliyor. sahibinden.com iOS ve Android uygulamalarının son versiyonlarını indiren kullanıcılar, bu teknolojiden hemen faydalanmaya başlayabilecek.

Trafik sigortası ve kasko teklifleri ile ilgili detaylı bilgiye www.sahibinden.com/trafik-sigortasi-teklifi-al adresinden ulaşılabiliyor.

 


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next