Koçfinans, API Platformunun İlk Aşamasını Hayata Geçirdi Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Koçfinans, API platformunun ilk aşamasını hayata geçirdi!

Günümüz teknoloji dünyasında internet ve mobil uygulamalarda sıklıkla kullanılan API’lar (Uygulama Geliştirme Arayüzleri), şirketlerin sunduğu servis ve hizmetleri birbirleriyle teknolojik olarak paylaşabilmesini sağlıyor. Teknolojiyi yakından takip eden ve bu yönde girişimleri çeşitli platformlarda destekleyen Koçfinans, müşterisinin olduğu her yerde ve her zaman kredi hizmeti sunabilmek adına 2018 içinde API platformunun ilk aşamasını başarıyla hayata geçirdi. 

2019’da tamamlanması planlanan projeyle, yeni araç almak isteyen müşteriler, online kanallarda bulundukları site üzerinden Koçfinans kredi başvurusunu gerçekleştirip değerlendirme sonucunu saniyeler içinde görebilecek. Uçtan uca müşteri deneyimini artırması amaçlanan bu platform sayesinde ayrıca, Koçfinans kredi süreci, iş ortaklarının kendilerine özel satış ve crm gibi mevcut platformlarıyla da tamamen entegre olabilecek. 

Müşterilerine yenilikçi finansal çözümler sunarken aynı zamanda iş ortaklarına da hedeflerine ulaşmalarında destek olan Koçfinans, finansman alanındaki tecrübesini, teknolojiyle birleştirerek yeni yılda da çalışmalarına bu yönde hız kesmeden devam edecek.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next