Indicata Web Servisi İle 2.El Araç Filoları Anında Fiyatlanıyor Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Indicata web servisi ile 2. el araç filoları anında fiyatlanıyor

Autorola’nın iş zekası seti ve pazar analizi yazılımı Indicata, yeni ürünü web servis ile, Türkiye 2. el pazarına yenilikçi ve teknolojik bir hizmet daha sunuyor. Indicata’nın  gerçek zamanlı iş zekasını sistem entegrasyonu kolaylığıyla birleştiren web servisi sayesinde; finans kuruluşları, filo kiralama şirketleri, araç üreticileri (OEM), büyük bayi grupları, otomotiv perakendecileri, Indicata'nın pazar analizini kendi sistemleriyle birleştirerek, mevcut işlerine katma değer sağlayabiliyorlar.

Türkiye’de Indicata web servisi kullanmaya başlayan ilk şirketse Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv oldu.  Otokoç, tüm filosunu tek tıkla kendi sistemi içerisinde saniyeler içinde değerleyebiliyor. Bu sayede hem tüm filosunun anlık pazar değerini görerek finansallarını kontrol edebiliyor hem fiyatlama süreçlerini otomatize ederek ciddi bir zaman tasarrufu sağlıyor hem de anlık değişen pazar koşullarına göre stratejilerini belirleyebiliyor, aksiyon alabiliyor.

Indicata web servis hizmetini kullanmaya başlayan diğer bir şirket ise Peugeot Türkiye. www.peugeotikinciel.com.tr sitesini ziyaret eden müşterilerine kendi araçlarını değerleyebilecekleri bir platform oluşturan Peugeot, bu sayede müşterilerine aynı zamanda temas edebileceği yeni bir satış kanalı da oluşturuyor.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next