AUTOROLA Türkiye 5.Yılını Kutluyor Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Autorola Türkiye 5. yılını kutluyor

1996 yılında Danimarka’da kurulan, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya Pasi k’te olmak üzere 21 ülkede yaklaşık 500 çalışanı ile online yeniden pazarlama ve otomotiv IT çözümlerinde dünya lideri Autorola Grubu’nun bir parçası olan Autorola Türkiye, bu sene beşinci yılını kutluyor.

Autorola Türkiye, OEM’lere, yetkili satıcılara, araç kiralama şir- ketlerine, bankalara 360 derece hizmet sunan global bir şirket. Üç ayrı iş birimi altında hizmetlerini gerçekleştiren rma, Autorola Online Açık Artırma Platformu’nda Türkiye’nin tüm illerinde bulunan araçları yerinden hareket ettirmeden ve ek bir maliyet

oluşturmadan, hızlı bir şekilde online pazarlanmasına imkan veriyor. Autorola Solutions Platformu’nda, büyük loların ihtiyaçlarına uygun, stoklama, ekspertiz, satış, yatlama, IT sistemleri entegrasyonu gibi özel çözümler sunar.

Araç stok yönetiminde yeni nesil ticari analiz, iş zekası seti ve pazar izleme yazılımı olan INDICATA Platformu’nda pazardaki anlık değişimlerin takip edilmesini, 2. el araç pazarı hakkında en güncel, en doğru ve en hızlı bilgiye ulaşılmasını sağlar.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next