Çocuklar BASF İle Kimyayı Öğreniyor Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Çocuklar, BASF ile kimyayı öğreniyor

BASF, ekonomik başarısını, sosyal sorumluluk ve çevre korumay- la birleştiriyor. Bugün ve gelecekte toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için neredeyse tüm endüstriyel alanlarda bilim ve inovas- yon aracılığıyla müşterilerine hizmet sunan BASF’nin çocuklara kimyayı ve bilimi daha yakından tanıtmayı amaçladığı etkinlikleri 2018-2019 öğretim yılında da devam edecek.

Eylül – haziran döneminde, okula devam eden 8-12 yaş arası öğrencileri hede ne alan Kids’ Lab, 2011’den bu yana Türkiye’de gerçekleştiriliyor. Çocukların özel eğitmenler eşliğinde, zararsız maddelerle interaktif ve eğlenceli deneyler yapmasına imkân tanıyan Kids’ Lab 2014’ten bu yana İstanbul Modern’de düzenleniyor.

Okul döneminde, her ayın dört günü, özel eğitmenlerle gerçek- leştirilen Kids’ Lab’in deneylerinde çocuklar birbirinden farklı konuları araştırarak keyi i anlar yaşıyor. Eğitimler hafta içi okul gruplarına hafta sonu bireysel katılımcılara ücretsiz olarak sunu- luyor. Eylül 2018’den itibaren, 0212 334 73 27 numaralı telefon- dan rezervasyon yapılabilir.

 


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next