Bridgestone'un Yeni Reklam Filmi Yayınlandı Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Bridgestone’un yeni reklam filmi yayınlandı

Yeni iletişim stratejisi doğrultusunda hazırladığı reklam filmi ile hedef kitlesinin karşısına çıkan Bridgestone, “Hayat ne getirirse getirsin, sonuna kadar git” söylemini benimsedi. Teoman’ın seslendirdiği reklam lminde sürücüler yaşamın sunduğu farklı yolculuklarda, kimi keyi i ve zorlu anlarda görülüyor.

Sektördeki alışılagelmiş “mutlu” sahnelerin yanı sıra Bridgestone, zorlu ve kritik anlarda hayat yolculuklarına devam edenlerin sonuna kadar gitmeleri için yanında olduğunu gözler önüne seriyor. Reklam  lminde yaşamın zorlu ve keyi i anları hava ve yol şartları ile bütünlük içinde sunulurken,  film kendi çizdiği yolda kararla ilerleyen bir sürücü ile son buluyor. Böylece Bridges- tone hayatta ne istediğini bilen, hayallerinin peşinden gitmek isteyen herkesi, birlikte yola çıkmaya ve hayatın getirdiği ihtimallerde kesintisiz de- vam etmeye davet ediyor.

Bridgestone heyecan, zorluklar, hayaller, kaygılar, bitişler ve başlangıçları konu alan reklam stratejisi ile marka imajına yenilik katıyor. Reklam  filmi, Alametifarika reklam ajansı tarafından hazırlan- dı. Filmi izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=CbhJJwRf7o0


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next