AVIS'ten Avantajlı Hizmet ve Uygulamalar Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

AVIS’ten avantajlı hizmet ve uygulamalar

Müşterilerinin araç kiralama deneyimlerini zenginleştirmek üzere hizmetlerini çeşitlendirmeyi önemseyen AVIS, cazip avantajlar ve kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Zengin araç filosu ile Avis, müşterilerine en yeni ve bakımlı araçlarıyla hizmet verirken marka ve model garantisi de sunuyor.

Avis, araç kiralamalarını havalimanından yapan müşterilerine tüm havayolları ile yapacakları seyahatlerinde yüzde 30 indirim fırsatı veriyor. Ayrıca ödemelerini  www.avis.com.tr adresi üzerinden online olarak gerçekleştiren tüm müşterilerine de ekonomik sınıftan en lüks segmente kadar her tür araç kiralamalarında da yüzde 30 indirim sağlıyor.

Müşterilerinin, ister havalimanına isterlerse diledikleri adrese en rahat ve konforlu şekilde ulaşmalarını sağlamak için şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti uygulamasına da devam ediyor. Bu sayede AVIS, müşterilerinin şehir içi ulaşımlarındaki konfor ihtiyacını da düşünerek mobilitelerini en yüksek seviyeye çıkarmayı amaçlıyor. Halen Ankara, Bodrum, İzmir ve İstanbul’da uygulanan şöförlü araç kiralama hizmeti ile müşterilerilerinin araç kiralama deneyimlerini keyifle yaşamalarını sağlıyor.

 


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next