Aksigorta “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı” 2. dönem mezunlarını verdi Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Aksigorta “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı” 2. dönem mezunlarını verdi

Aksigorta dağıtım kanallarının satış gücünü artırmak ve gelişimlerine destek olmak amacıyla kurulan Aksigorta Satış Akademisi kapsamında Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilen “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı” ikinci dönem mezunlarını verdi. Programa, Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunarak kayıt olan Aksigorta acenteleri kariyerleri için zengin içerikli bir eğitim programına dâhil olurken, önemli bir sosyal sorumluluk projesinin de parçası oldular. Katılımcılar, Acente İşletmeciliği, Yönetim Becerileri, İnsan Kaynakları, Finansal Planlama, Acente Mevzuatı gibi bir işletme için önem taşıyan 5 farklı başlıkta eğitim aldılar.

Aksigorta Satış Akademisi kapsamında, Aksigorta acentelerine özel eğitim planlamasının yapıldığını ve 5 ana başlıkta toplam 10 gün eğitim gerçekleştirildiğini belirten Aksigorta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Özge Pala, “Sektörün gelişmesinde önemli rol oynayan acentelerimizin fark yaratmaları, sektörü ve Aksigorta’yı ileriye taşımaları için kesintisiz eğitimin gerekliliğine inanıyoruz. Bu amaçla kurduğumuz Aksigorta Satış Akademisi ile acentelerimizin yönetsel, teknik ve kişisel bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler düzenliyoruz. Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediğimiz “21. yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı” da bunlardan biri. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz programa katılan ve başarıyla tamamlayan 24 acentemiz Bilgi Üniversitesi tarafından Sertifika almaya hak kazandılar. Bu gibi eğitim programlarıyla acentelerimizin ve sektörün gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next